Kloyh Feoktistov

Помогите решить задания!!!! ХИМИЯ

Помогите прошу, очень срочнооо!! ! Завтра годовая если не напишу хорошо то у меня плохая оценка будет а я решила дотянуть до хорошистки все 10 а вот химию вообще не понимаю > < Химия Вариант №1 1.Укажіть забарвлення лакмусу в розчині калій гідрооксид:
2.Укажіть ознаки, які характеризують ферум (3) гідрооксид
3.Укажіть основні компоненти чагуну
а) Мідь і вуглець б) Мідь і олово в) Мідь і цинк 4) Залізо та вуглець
4.Укажіть пару йонів, які не можуть одочастно перебуваті в розчині:
а) К+ та СО3 (2-)
б) Сф (2-) та NO3 (1-)
в) Na+ ta CO3 (2+)
г) Mg(1+) та CO3 (2-)
5.Напишіть електронну формулу йона Феруму Fe (2+)
6.Користуючись напівсхемами, складіть рівняння реакцій
Ca+O2 =
Al+Cl2=
Fu(OH)3+HCL=
7.Визначте маси речовин, які можно виявити закінчення реакції між 60 г кальцію та 22,4 л азоту.
8.Яку масу ферум (2) сульфату гелгагідрату яку масу води потрібно взяти для приготування 200 г розчину з масовою часткою ферум (2) сульфат 5% ?
9. Обчисліть обєм розчину сульфатної кислоти з массовою часткою розчиненої речовини 6% (гусина1,040 г/мд) , який необхідно використати, щоб рознити 280 г заліза.
10. Здійсніть перетворення: S-> SO2 -> H2 SO3 -> K2SO3-> Ba SO3->SO2

Дмитрий

тебе все ровно никто не поможет