Катя Katena

Допоможіть вирішити задачу по екологічному праву!

Підприємство “Конус” вивезло відходи виробництва та розмістило їх в недозволеному місці, що призвело до механічного забруднення сільськогосподарської ділянки розміром 5га.
Чи є склад правопорушення в діях керівництва підприємства? Яка міра покарання і до кого може бути застосована?

Дмитрий

да ну нах! уже и инакоговорящие стали тут учиться нахаляву! иди на своих молдаванских сайтах спрашивай! или хотябы русскую клаву купи