Иван Гашевский

допоможіть вирішити задачу, дуже потрібно

по колу радіусом 5см протікає струм 20А. коло розташоване в однорідному магнітному полі 40мТл так, шоб нормаль до площини контура складає кут в=п/6 з вектором А. визначити зміну потенційної енергії контура при його повороті на кут н=п/2 в напрямку збільшення кута в.

Н*
Надежда *

дорогенькій ти мшй тут по українски напевне ніхто не допоможе краще пиши по російски. на бшльшість иоїх питань відповідали посмотрите как ара по хахляцки шпарит а я крім того ще на 4 мовах можу спілкуватись.