Марина Комарова

ne mogu otkritj poctu. potovij jawik estj viwu 2 pisjma,no pocta ne otkrivaetsa

Savanai Larsi

русскую раскладку вы видимо тоже не можете использовать.
do you enter your mail with programm or from web? if you enter from web - delete your cookies & browser history, try to enter again. if you enter with program, such as outlook, check the config of your account, try to use any other port for pop & smtp.