Алексей Марин

Право именно Украины. . Нужно найти допущенные ошибки, я нашел, но не уверен, помогите, пожалуйста.

16 річна Марченко Оксана і 17 - річний Осипенко Богдан вирішили зареєструвати шлюб і звернутися до церкви із заявоюю Але ім відмовили, оскільки вони ще не досягли шлюбного віку, і порадили звернутися до виконкому міської ради із заявою про зниження шлюбного віку. Працівник виконкому сказав, що шлюбний вік може бути знижений тільки на 1 рік але як виняток. Дозвіл було одержано і молодята попрямували до міського РАЦСу. Працівники органу РАЦСу прийняли заяву і призначили дату реєстрації через 4 місяця. Проте дата реєстрації не влаштовувала Богдана, тому що в цей день він повинен був працювати на шахті і добувати вугілля. Працівник органу РАЦСу запропонував зареєструвати шлюб через представника.

Диана Потапова

1. Для реєстрації шлюбу, з заявою звертаються до органів РАЦС, а не до церкви.
2. Для отримання дозволу для реєстрації шлюбу, потрібно звернутися до суду.
3. Шлюб реєструється після спливу одного місяця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу, але не може сплинути 3 місяці.
4. Реєстрація шлюбу через представника неможлива.

Мария Сироткина

Вам точнее и быстрее на это ответят на Украинских сайтах.