Натусик Коровякова

Психология! помогите срочно вставить нужные слова

В середні століття пояснення світу і сутності людини спиралось одночасно на погляди ……….. і на …………
На думку Декарта, дії організму визначаються …….., які знаходяться у головному мозку.
Емпірики вважають, що будь-яке знання може бути набуто лише…… .
У XVIII столітті дослідження души заміняється дослідженням …….
Перша лабораторія психології була заснована ……. у…….. році.
На думку засновника…….. Дж. Уотсона, будь-яку дії людини можна пояснити за допомогою схеми…… …
Згідно теорії ………більшість рис особистості обумовлені статевими потягами, які стримувались у дитинстві.

Елена Доценко

Як на мене- дуже складне завдання