Светлана Казначеева

поздравления с последним звонком на татарском языке

Антон Мухин

25 май - мәктәпләрдә Соңгы кыңгырау бәйрәме. Укучыларны һәм укытучыларны бәйрәм белән тәбрик итәбез!

Сүз уңаеннан, быел Татарстанда 21,7 мең укучы мәктәпне тәмамлый. Югары уку йортлары исә 1,5 тапкыр күбрәк кешене кабул итәргә әзер.
http://tuylar.ru/songy-kyngyrau-beyreme-...

Адиль Саалиевич

Ушурберме герде, бердыле пер данут, грыдыкранды пранды кандар мунду парга мартыгар нар курды вараткарна!

Ел
Елена

А что по русски нельзя поздравить?