Марина Комарова

Помогите с тестами по истории

Об’єднання Верхнього і Нижнього Єгипту відбулося:
1) 1800 р. до н.е.
2) 3200 р. до н.е.
3) 1595 р. до н.е.

Найдавнішими з відомих джерел права країн Стародавнього Сходу вважають:
1) Закони Урукагіни, Закони Хаммурапі,
2) Закони царя Бокхориса;
3) Закон про земельний податок в Стародавньому Китаї.

Більш захищеною у правовому відношенні була жінка в :
1) Стародавньому Єгипті,
2) Стародавньому Вавилоні;
3) Стародавній Індії.

Історичне значення реформ Солона в Стародавніх Афінах полягає в тому, що вони :
1) посилили родову аристократію;
2) завдали удару по родовій організації влади і привілеях родоплемінної аристократії;
3) законсервували розклад родоплемінної організації.

Відмінність механізму формування Сенату в Римі від Ради 500 (буле) в Афінах полягає в тому, що він формувався :
1) на принципах виборності;
2) шляхом призначення;
3) на принципах спадкоємності.

Відмінною рисою в реалізації принципу колегіальності в роботі римських магістратів на відміну від афінських було те, що
1) вони були рівними в своїх правах ;
2) мали право самостійно ухвалювати рішення;
3) мали право відмінити рішення свого колеги (право інтерцесії).

Пануючою правовою системою в найдавніший період історії римського права було:
1) квіритське право;
2) право перегринів,
3) право народів.

Легісакційний процес – це :
1) судовий процес з активною участю претора;
2) сукупність ритуальних і суворо дотриманих формальних дій, жестів. і слів, які здійснювалися на суді сторонами й магістратом
3) ведення судової справи виключно магістратом

Становлення ранньофеодальної держави в Європі відбувалося такими шляхами:
1) зародження нових феодальних відносин в надрах рабовласницького суспільства;
2) розкладу родоплемінної організації та об’єднання племен;
3) захоплення нових територій.

Вплив візантійського права на право слов’ян проявився в таких джерелах права як:
а) “Василики”, “Прохірон”, “Мойсеєв закон”;
б) “Закон судний людям”, “Законник Стефана Душана”, “Кормчі книги”,
в) Звід цивільних прав”, Кодекс Юстиніана.

Ольга Громова

Еще бы на русском и Отечественная, тогда мог бы