Олеся Васильченко

кто понимает английский без переводчика, помогите!)))

Помогите ответить на вопросы !

По 4 -5 предложений на английском)
.What is the secrets of success ?
Who is the most successful journalist in your point of view?
Can you say that you are a successful person?
What achievements are you proud of?
Is it good to be a competitive person and why? What personal features are essential to become a successful person?

На
Наталья

Приблизительно 1. В чем секрет успеха 2.кто самый лучший журналист с вашей точки зрения
4.какими достижениями в своей жизни вы гордмтесь. 3.вы можете сказать что вы успешная личности