Марина Шишкина

Які існують форми діяльності підприємств на міжнародному ринку?

Айбек Осмонов

Моя твоя не понимает.

Витя Шаталов

ну як я майбутный бухгалтер і економіст, так знаю тільки такі форми:

1. Експорт та імпорт товарів та послуг.
2. Контрактні, коопераційні угоди ( наприклад, ліцензування)
3. Господарська діяльність за кордоном (науково-дослідницькі роботі, банківські операції, страхування, оренда та ін.) .
4. Портфельне і пряме інвестування за кордоном.

Марина Сергеева

Сделай в своём компе дырку!... и Напиши-----УЧЕБНЫЙ

Эдуард

какие существуют формы деятельности предприятий на междонародном рынке?

перевод для русскоговорящих, которые помогут девушка, вам получить ответ на ваш вопрос.

ибо русских тут больше.

Илья

ви в ту категорію поставили запитання?