Hamroyev Bekzod

Это из Steam. Переведите, пожалуйста, буду рад :3

You are now eligible for a booster pack
Once you have received all of your card drops, you become eligible for a booster pack containing 3 additional cards. Booster packs are granted randomly to eligible users as more badges are crafted by members of the community. Make sure you log in to Steam each week to maintain eligibility.

Сергей Журавлев

Вы теперь имеют право на бустер
Как только вы получите все ваши карты упадет, вы получаете право на бустер, содержащий 3 дополнительных карт. Бустеров предоставляется случайным пользователям, имеющим право как более значки изготавливаются на членов общины. Убедитесь, что вы войдите в Профиль каждую неделю, чтобы поддерживать права.