Анастасия Вазирова

Помогите скачать песню

Вот есть слова: Go Ahead And Dream - Rick Jensen
"Go ahead and dream. Don’t be afraid to laugh when others cry, to live instead of die. Life isn’t what it seems, so go ahead and dream. Go ahead and dream. Don’t be afraid to laugh when others cry, to live instead of die. Life isn’t what it seems, so go ahead and dream. Go ahead and run. Don’t be afraid to open up the gate. To love instead of hate. Life isn’t what it seems, so go ahead and dream. Go ahead and walk right into fear. The answer is to clear your mind and free your soul. Life isn’t just a goal. It’s how you go from here. So go ahead and dream. You know your only quest is here to take, to put those lies away. ‘Cause life ain’t what it seems. The truth is in your dreams. So go on. Go ahead and dream. ‘Cause life ain’t what it seems. So go ahead. Go ahead and dream!”
Я нашла в исполнении автора, но нужно ИЗ ФИЛЬМА ВОТ Я КАКОЙ. Там другая мелодия и поёт актёр.

Александр

имя есть у актёра? ! Найди саудтрек к фильму в инете. И качай!