Максим

подскажите что сделать что бы небыло ошибки такой

OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
CPU : AuthenticAMD AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5400+ @ 4359 MHz 2047MB RAM
Video : NVIDIA GeForce 8600 GT (1106)
PosCode : LS1(152) 0:0:0 2/0 [730]

Insufficient Memory.(8)
Please check the Virtual Memory Option and avilable hard drive space.
You can check them by going to : Control Panel->System->Advanced->Performance->Settings->Advanced->Virtual memory.

Алёна Ручкина

Св-ва мой компьютер, доп параметры далее как на скрине http://pikucha.ru/ibGRf
Upd. Поставь максимальный размер 4096