Света Дедкова

Решите задачи)) Плиз

з києвана південь вирушив товарній потяг зі шв 54 км/год а через 2 год в тому ж напрямку вирушив експрес зі шв 99 км/год. за який час і на якій відстані від києва експрес наздожене товарний поїзд.
За 1,5 год катер долає вдстань між двома пристанями, що становить 18 км. за який час він подолає зворотній шлях, якщо шв течії 3 км/год.

Піднімаючисьна гору,лижник пройшов 3 км із середньою шв 5,4 км/год, а відпочивши на горі 15 хв, спустився нище схилом подолавши 1 км ізсередньою шв 10 м/с. Визначтесередню шв руху лижника на всьому шляху
.
За 5с шв руху мотоцикліста збільшився від 36 км/год до 54 км/год З яким прискореням він рухався? Пубудуйте графіки швидкості і прискорення.
З повітряної кулі яка рівномірно піднімається зі шв 5 м/с, на висоті 200м скинули вантаж. Як довго він падатиме?

Диск діаметром 30 см котиться по горизонтальній поверхні. Скільки обертів диск, подолавши шлях 90м?

Під дією певної сили тіло масою 90 кг рухається з прискоренями 0,4 м/с до квадрата.З яким прискоренями рухається тіло мосою 120 кг під дією тієї самої сили?

Алексей Миняев

S1 (тоесть поезда за 2 часа) = 54*2 = 108км
Vp = Vекспресу - Vпотяга = 45км/год
t= s1/Vp = 2,4 год
S= Vекспресу*t = 237,6 км