Айгуль Куангалиева

Види,засоби,прийоми моделювання спідниці. Види,засоби,прийоми моделювання спідниці

Мария Блинкова

У швейній промисловості є два види швейного моделювання: художнє (творче) – створення первинного зразка, фасону, моделі, тобто воно ґрунтується на тематичній основі, і технічне – створення нових фасонів одягу за ескізами і малюнками з журналів мод.