Ирина Минакова

Допоможіть будь ласка розставити розділові знаки в тексті!!!

Історія розвитку клінічної медицини та вчення про внутрішні захворювання бере свій початок із глибини віків. Ще давній грецький лікар Гіппократ вмів лікувати різні гарячкові стани поранення переломи і вивихи. Гіппократ вивчав медицину з дитячих років тому добре вмів розпізнавати ознаки різних тяжких станів. Він вважав що будь яка хворба є боротьба між цілющими силами організму і причиною що зумовила цю недугу. Головне призначення лікаря і полягає в тому щоб усіма засобами зміцнити цілющі сили організма й допомогти йому в боротьбі з цією хворобою.

Юрбас

Історія розвитку клінічної медицини та вчення про внутрішні захворювання бере свій початок із глибини віків. Ще давній грецький лікар Гіппократ вмів лікувати різні гарячкові стани, поранення переломи і вивихи. Гіппократ вивчав медицину з дитячих років, тому добре вмів розпізнавати ознаки різних тяжких станів. Він вважав, що будь яка хворба є боротьба між цілющими силами організму і причиною, що зумовила цю недугу. Головне призначення лікаря і полягає в тому, щоб усіма засобами зміцнити цілющі сили організма й допомогти йому в боротьбі з цією хворобою. МОЖЕ ПОМИЛЯЮСЬ