Ольга Таратухина

Народ які на Львівщині є природні чудеса?? ? Природні чудеса у Львівській обл.

Ольга Шилькова

Природний комплекс долини р. Кам’янка. Справжнім природним чудом можна вважати долину невеликої карпатської річки Кам’янка (права притока р. Опір) у Сколівському районі Львівської області.

Скеля „Камінь-велетень”. Із цією скелею пов’язана народна легенда, згідно з якою диявол, що летів над землею, ніс у руці величезний камінь, щоб поцілити ним у місцевий монастир, але камінь зірвався і впав біля села...

Аня Волкова

Может это Трусковецкие уникальные минеральные воды Нафтуси с нафталаном?