Рустам Качинкин

помогите пожалуйста решить задачу по бух учету

Визначити тип балансових змін, які відбуваються за наведеними нижче господарськими операціями.
№ п/пЗміст господарської операціїСума, грн. Зміни в балансіТип зміни
АктивПасив
КапіталЗобов’я-зання

Зміст господарських операцій:
1.Погашено з поточного рахунку заборгованість перед іншими кредиторами – 5600 грн.
2.Оприбутковано на склад готову продукцію – 11700 грн.
3.Зараховано на поточний рахунок банку позику – 46000 грн.
4.Повернено залишок невикористаних підзвітних сум – 300 грн.
5.Повернено з цеху виробництва на склад невикористані матеріали – 250 грн.
6.Утримано із заробітної плати робітників податки – 13400 грн.
7.Погашено заборгованість перед постачальниками за рахунок кредиту банка – 37000 грн.
8.Прийнято нематеріальний актив, як внесок в статутний капітал – 60000 грн.
9.Отримано гроші від дебіторів в касу підприємства – 4370 грн.
10.Погашено з поточного рахунку кредит банку – 20000 грн.

Оксана Гадеева

Выделяю всего 4 типа изменений. Подробнее в учебнике по теории бухучета.

Юлия Тихонова

А где же условие задачи.