Светлана Бай

Вчитель навчає учня багато чому і це зрозуміло. А чи навчає учень вчителя? ? Чого? За будь-яку думку - дякую!

Вчитель навчає учня багато чому і це зрозуміло. А чи навчає дитина вчителя? ? Чого? За будь-яку думку - дякую!

Женя Абрамова

ни чого, а чому. учит гибкости в преподавании, оттачивании методики изложения материала, совершенствованию методов донесения материала до слушателей.