Мария Галова

Помогите! ! !Срочно! ! !Задания по Укр. Яз.!

Вот сами задания: 1. Запишiть числiвник словами, поставивши його у потрiбнiй вiмiнковiй формI.
1) Теплохiд з 465 пасажирами прибув у порт.
2) Надано допомогу 687 сiм`ям.
2. Наведiть власний приклад двох речень зi складеними кiлькiсними чiслiвниками, якi стоять у цих же вiдмiнках.

Павел Васильев

Який ще "теплохід"??? -завжди було "пароплав"!

Пароплав з чотиристами шістьдесятьма п"ятьма ...

Надано допомогу шестистам вісімдесяти семи ...

Максим Траченко

У попередній відповіді помітила помилки у завданнях 1.1 и 2.1.
Воні виправлені:

1.1 Теплохід з чотириста шістдесяти п'ятьма пасажирами прибув у порт.

1.2. Надано допомогу шістсот вісімдесят семи сiм`ям.

2.1. Вантажівка була з чотирма колесами

2.2. Колумбійський наркобарон Пабло Эскобар володів тридцятьма чотирма маєтками, п'ятистами тисячами гектарів землі, більше сорока раритетными автомобілями "Роллс-ройс".

2.3. Термінова поліграфічна допомога була надана двом тисячам чотириста вісімдесят п'яти книгам.

Янина Полякова

1.1Теплохiд з чотириста шестьдесятью п'яти пасажирами прибув у порт.
1.2.Надано допомогу шістсот вісімдесят семи сiм`ям.
2.1Вантажівка була з четиремя колесами
2.2.Депутат дав по морозиву дев'ятсот двадцяти двом дітям