Лаура Сунгатова

Плизз, срочно, помогите. Задание в пояснении. ПОМОГИТЕ! ! !УКР. МОВА.

Від поданих слів утворіть прислівники: розкішний, задуманий, розмаїтий, щоденний, далекий, гарячий, різкий, колючий, добрий, світлий,
рівний, міцний, перший, гожий, завзятий, вузький.

ПЛИЗЗ, кто может хоть, что то напишите.

Макс

Че ,крингабр фришкин, вообще тупой? Прислівник — це незмінна самостійна частина мови, що виражає ознаку дії, стан предмета або ознаку якості і відповідає на питання як? де? звідки? наскільки? якою мірою? ..розкішно, задумано, розмаїто, щоденно, далеко и т. д. гожий-пригоже, рівно, міцно, завзято, вузько, перший - по-перше, гаряче, різко, колюче, добре, світло. Слово "что-то" пиши через дефис.