Оксана Лысенко

Люди помогите поже срочно!!!! помогитеее! ! плыызз! просто завтра укр. мова!!!!

Мне нужно написать на украинском языке: Два складнопідрядні речення так, щоб 1) сполучник "що" приєднував до головної частини речення підрядну зясувальну (2)также только чтоб: сполучник "що" приєднував підрядну способу дії і ступеня!!!! во к ним схема по которой нужно сделать!! ! к 1) [ ], (що.... ) а ко второму : [ ...так ], (що....)

Марина Аникина

1) Ми дуже засмутилися, що пішов дощ.
2) Ми зіграли так, що інші були взахваті. Підходить?