Светлана Шатохина

Як виміряти діаметр тонкого дроту, коли є лише лінійка з ціною поділки 1 мм/noд?

Як виміряти діаметр тонкого дроту, коли є лише лінійка з ціною

поділки 1
мм/noд?

Ва
Василий

Шёл бы ты со своей тонкой дротой в толстую... Ну, короче, ты понял.
По-человечески пиши, и будет тебе счастье.

Жанико

аж ніяк. штангельциркулем

Макс Б.v

"Вуйку, дрiт! Вуйку, дрiт! - Нэ дрiть, лышы дiтям". Мотаешь на стержень 10...20...30 витков, меряешь Длину и делишь на столько, на сколько мотал (10...20...30 витков).