Владимир Климов

Внесение изменений в закон про госбюджет Украины

Помогите решить задачу:
В связи с сокращением доходной части Госбюджета Украины депутатами на рассмотретие в ВРУ было внесено предложение про внесение изменений в з-он про Госбюджет на текущий год, в связи с чем увеличивались ставки некоторых налогов.
(У зв’язку зі скороченням дохідної частини Державного бюджету України
депутатами для розгляду у Верховній Раді України були подані пропозиції про
внесення змін до закону про Державний бюджет на поточний рік, згідно з якими
збільшувалися ставки деяких податків. )
ВОПРОС: какой порядок внесения изменений в з-он про Госбюджет Украины?

Максим Солонин

В ліжко вже пора.