Эннка Сианка

Які з наведених нижче ситуацій належать до господарських правовідносин

помогите пожалуйста разобраться в ситуациях ГОСОДАРСЬКЕ ПРАВО:
Які з наведених нижче ситуацій належать до господарських правовідносин. Обгрунтуйте
1. Завод придбав у санаторії десять путівок для своїх працівників.
2. Два громадянина і одна юредична особа уклали установчий договір про створення товариства з обмеженою відповідальністю для надання транспортних послуг населенню.
3. У страхової компанії за рішенням господарського суду вилучено в дохід бюджету прибуток, отриманий для виробничої діяльності, яка законом заборонена для страхових організацій

Любовь Шишлонова

Господарьске право - це тiльки у хохлов. Туды и ступай чoловiче...

Ирина

Здесь российский сайт. С таким вопросом обращайтесь на украинский ресурс.