Ангелина Садова

Які з перерахованих характеристик стосуються людини як особистості, а які - як індивіда?

Цілеспрямованість, впертість, вдумливість, висока емоційність, старанність, цільність, приємний голос, громадська активність, критичність розуму, хороша дикція, середній ріст, запальність, моральна вихованість, низька адаптація до темряви, ригідність, трудолюбство, погана просторова координація, голубі очі, хороший слух, ідейна, переконаність, уважність, рухливість, чесність, віра, страх, благородство, лінивість, стресостійкість, авторитетність, темперамент, інстинкти, переконання, задатки, ідеали, мислення, музичний слух, гуманність.

Анюта Жукова

Хохлушки красавицы но язык монстр

Ирина Воронова

И тые и апошния---вельми цикава глядзяць
пад нипрабивнынастроем яго багатай души.

Назгуль Исраилова

Индивид - это и есть обособленность, обособленная своей индивидуальностью )