Лариса Фролова

Помогите сделать задание по английскому языку, нужно раскрыть скобки, употребляя глаголы в нужном времени.

1. Ben never (to see) Mr. Benson nowadays.
2. Terry (to go) on holiday last week.
3. Where he (to fly) yesterday?
4. -
Where is John? - He (to wait) for his
girlfriend. 5. Corny (to return) the book by tomorrow.
6. Carl just (to write)
a long letter.
7. You ever (to be) to Paris?
8. Peter (to have) dinner in the nearest cafe when I saw him yesterday.
9.
Cecil (to work) for a big company before he moved to this town.
10. I hope I (to have) holidays soon.

Ле
Лена

1 saw 2 went 3 flown 4 is waiting 5 will return 6 has written 7have you ever been 8was having 9 had been 10 will have