Валерий Евдокимов

Не.. . южная столица России - Сочи, а западная - Киев?

Новости Украины

На сайте Олимпиады-2014 украинских спортсменов записали россиянами.

биатлонистки Елена Пидгрушная, Юлия Джима, сестры Семеренко и Дмитрий Пидручный - напротив пункта "Место проживание" указано "Россия".Например, "Россия, Киев", "Россия, Тернополь".

комментарии украинцев:

Беркуту Слава 2 часа

Все правильно написали, просто бандерлоги еще ни о чем не догадались. Ну тупые, как и их спонсоры.

Анатолий Корнеевец 2 часа

какая разница всё-равно земля скоро станет общей и без границ.. Да здравствует Киев-мать городов русских

user_141964 3 часа

значит уже все решено, надо только окончания олимпиады дождаться)) )

Олег Синоптик 3 часа

Молодцы! Да будет так! Виват Россия!

MadamInkina 3 часа

А ведь Ашипочки по Фрейду.. . )))))))

leo pamidoroff 3 часа

поигрались мы с "незалежностью" и хватит? :))

I'm watching 3 часа

Россия! Гордимся тобой!

чайка777 3 часа назадip:

Россия, Киев -было бы неплохо.

Вестник Душевед 3 часа

... в смысле - "Киев, - столица России... "???

чайка777 3 часа назад

Южная

Ро
Ромка

Москалі, коли ви вже війною на нас підете? ?
Хоч по перше. . відстріляємо 5 колону. . По друге. . всі адекватні (які люблять свою країну, та цінують її суверенітет, територіальну цілістність та незалежність. . а таких є більшість) Українці зрозуміють що москаль то є ворог. . а не друг. . чи просто якась нейтральна. . сторона. . То є першочерговий ворог - який не сприймає українську націю як факт, ураїнську мову, не інтегрується в Україні!! в українське суспільство, демонстративно не хоче розмовляти з Українцями. . УКРАЇНСЬКЮ мовою. . а іноді навіть зневажає.. вважає чужу йому - Українську землю своєю - росыйською землею. . і т. д.

Ось тоді вже не буде ні яких торгів чи ще якихось відносин з Росією - агресором.

Як можно мати якісь справи з неадекватами? .

Краще взагалі жити в бідноті, ніж постійні економічні, інформаційні, дипломатичні.. та інші війни. . зі сторони Росії.

ПСС! ! У вас як тільки. . Українець починає самоіндентифікуватися. . чи проявляти патріотизм на все одна "відповідь" : бандерівець.

Бачу що все ж таки гарно БАНДЕРА вам - окупантам Української землі вїбав. . у свій час. .

ПССС! ! Українці та Росіяни. . РІЗНІ народи. . Тому вони і називаються по різному. . (про різну мову та культуру. . та країну. . взагалі мовчу)

Я ж кажу - неадеквати. .
на Біле кажуть Чорне. . та ще й вірять в це..