Оксана

1.Чому в процесі вимірювання сили прямого струму в діоді всі з'єднання в електричному колі повинні мати добрі контакти?

2. Чому небезпечно подавати на діод пряму напругу понад 0,5 В?
3. Чому тривале проходження прямого струму змінює опір діода?
4. Для чого змінюють схему вмикання приладів, коли вимірюють сили прямого і зворотного струмів у діоді?
5. На якій ділянці вольт - амперної характеристики опір діода майже сталий?

Александр Юрдин

Тому, що вчитися треба, а не просити когось вирішити своє завдання.