Наталья Василенко

Монахи, остановившие столкновения на Грушевского, призывают всех к молитве!

МОЛИТВА О МИРЕ В УКРАИНЕ

Владыко Вседержителю, Святый Царю. Призри с небесе и виждь, како враждуют людие земли нашея и замышляют друг на друга суетное и злобное. О, Многомилостиве! Прости грехи и беззакония наша, ихже ради многия скорби, беды и устрашения приидоша на ны. Благодатию Пресвятаго Духа ороси любовию изсохшия сердца людския, тернием самолюбия, ненависти, зависти, злобы, вражды, лукавства и иных беззаконий поросшия, да возрастят горящую к Тебе и братиям своим любовь, и ею да будут истреблены вси распри, раздоры, разделения во Отечестве нашем.

Усердно молим Тя: мир державе нашей даруй, Церкви Твоей и всем людем земли нашея. Ты бо еси Царь мира и мира Твоего несть предела и Тебе слава и благодарение и поклонение от всех да возсылается, ныне и присно и во веки веков.

Сергей

манахи ш и мусары за одно, вот они и выручают друг друга (не то чтоб мне хотелась в гавно вступать отвечая на вопросы про религию, но циклов мне бы не помешало)

Кристина

толку от ваших монахов

Александр

Клоунада! (

Данияр Курбанов

Помогай Господь.. но что за крест у вас на аватаре ???не мальтийский ли ?