Борька Богдан

Чи можу Я повернути у магазин електро-м"ясорубку на 6-ий день після покупки і забрати свої гроші?

Купив електро-м"ясорубку фірми "Сатурн" за 700 грн. Вона взагалі не справляється зі своєю роботою (при перемелюванні м"яса заклинює, з-під корпусу починає витікати рідина, чого не повинно бути) . Але вона не поламана, а просто низької якості виготовлення. Сіточка почала ржавіти вже після першого миття (до цього я ще не бачив, щоб метал ржавів за 1 годину) . Чи можу Я її повернути у магазин і забрати гроші?

Александр Куликов

позвони януковичу!

Olga Ch

По Закону о Защите прав потребителей Украины, Вы имеете право обменять ИСПРАВНЫЙ товар в течении 14 дней, начиная со следующего после покупки, если он не подошел по цвету, форме и так далее.
В Вашем случае товар НЕ ИСПРАВЕН. Вот поэтому Вы можете требовать замены на исправный или на разрыв договора купли-продажи

Ма
Мария

вернуть можно, главное, не потерять чек из магазина