Галина

Зявився дим і сапуна після того як знімали головку блока, чи може бути вина мотористів? і в чому може бути проблема?

Міняли розпредвал і гідрокомпенсатори, потім зявилися проблеми з масляним радіатором, масло попало в тосол після чого зявився чорний дим із сапуна

Ищенко Алексей

Как масло в тосол попало? Что у Тебя там теплообменник где стоит? Или с головкой что Сами на портачили? Пиши по Русский!