НЕ
Надежда Егорова

Из ящика, в котором лежат 6 красных, 2 зеленых и 12 синих карандашей, наугад достают карандаш.

Помогите найти, какая вероятность того, что этот карандаш зеленый?
З ящика, в якому лежать 6 червоних, 2 зелених і 12 синіх олівців, навмання дістають олівець. Допоможіть знайти, яка ймовірність того, що цей олівець зелений?

а) что этот карандаш зеленый
б) что этот карандаш синий

Людмила Кондрашова

зеленый 0,1
синий 0,6

Дамир Сайфутдинов

Всего карандашей 20, зеленых 2. Вероятность вытащить зеленый карандаш равна 2/20 = 1/10.