Ва
Валидол

Все, протестую! Буду українскою писати. Якщо РФ вносить свої порядки в нашу країну, я внесу українську сюди. Око за око.

Ирина Михальчук

Наливай! Гуляемо усi! От Кёнигсберга до Владика! Якшы! Ду вашэ!

Юлия Гененрайх

"Учіться.. Читайте!! І-чужому навчайтесь, Ї свого-не цурайтесь!! "
"Якби Ви вчились, так, як треба-то й мудрість би була своя! А то -"залізете на небо"-І світ не світ-і я-"не я! "
Пройшло 200-річчя Тараса Григоровича на фоні цих подій-тихо і незамітно.. Якось забули про Кобзаря.. Пробачте нас, Тарасе Григоровичу!! Та хто ж Ми? ?
"Слов'яни!!!. Слов'яни!! Славних прадідів Великих-правнуки погані!..."

Юля Стрельцова

Пшел на хуй на свои хохляцкие сайты !

Jeszcze Polska Nie Zginęła! Скоро мы поляки придем к вам, готовься ! 🙂

Марина Лаврухина

Пусть всегда будет Сало!

Евгения Дровняшина

Да пиши, если тебе полегчает! Тут не только на украинском пишут и на молдавском, и на татарском, и на английском!))

Эдуард Жульков

Тю, напугал ежа голой .. жопой..!.

Анна

молодець... я теж її памятаю...

Даня Никитенко

А морда лица, не треснет?

Виктория Покаместова

Пиши, нам не жалко.

Андрей Папук

Та пишіть хоч китайською, якщо вам зручно. Тут це не забороняється.

Александр Логунов

а че поделать, если вы работать нехотите, за газ платить нехотим, жить красиво хотим!! ай да в россию! че вы? газ будет общий! НАХУЙ ИДЕОЛОГИИ! ВЫ че, так же лучше! але! 21 век! думать!