Ирина

Нужна оперативная помощь!!!

Виробнича собівартість виробу 45,5 грн. , невиробничі витрати - 13%, планова рентабельність - 21 %, ПДВ - 20%, націнка збутових організацій - 3%, націнка торгівельних організацій - 3,5 %. Потрібно: розрахувати роздрібну ціну на виріб.

Анастасия

Тут вроде принято по русски вопросы ставить! Может запретить здесь вопросы и ответы на украинском?