Black Falkon

напишіть буд ласка не велике оповідання на любу тему! оповідання на любу тему

Нтусиk

Як тобі таке?
Шановні наші брати і сестри з Западної України. Просніться, ви не маєте ніякої цінності для Євросозу, наша співуча ненька Україна їм потрібна, як кладовище для ядерних та хімічних відходів, не продавайтесь за ті 50 чи 1500 грн. Не беріть приклад з своїх пращурів, що були халуями у гестапівців і прислужували старостами в карючих загінах, нас бояться тому що вмісті, ми повинні бути вільними і
незалежними, у нас сама родюча земля сама чиста вода, красиві плюдючі поля, самі кращі дівчата, а які гарненькі дітки. Давайте все залишимо в спадок нашім праправнукам, а вони своїм. Гордіться тим, що ви украінці. Виконуючий обов"язки президета і його трійця це все швидко минеться, а потім буде соромно, що ви були як сліпі котята, а назад потім не повернеш ні свободу, ні загиблих дітей. Якщо я не правий - докажіть. Да були і серед комуністів ті,що за перевиконання плану по хлібозаготовкам, довели країну до голодомору. Ну, ми ж не такі. Ми не ті і не комуняки! Просніться! ! !Хай Кличко їде туди, де він прийняв громадянство. Де його сім"я.