Юлия Тимофеева

Подскажите песни типа Disturbed – Stricken, Amon Amarth – War Of The Gods, Three Days Grace – Time Of Dying,

Skillet - My Obsession, Mudvayne – Have It Your Way, Ill Nino – When It Cuts, Staind – Eyes Wide Open.
Как бы быстрый рок.

Ан
Анюта

Nickelback-flat on the floor. Disturbed-meaning of live. Slipknot-duality. Ну можно много всяких вспомнить еще)