Принцесса Ночь

Помогите, пожалуйста, употребить выражения в пассивном залоге.

1) Who has written this article?

2) This plant has fulfilled the yearly plan by the 15th November.

3) The student will have read this book by the end of the term

Екатерина

1. This article has written by who?
2. The yearly plan has fulfilled by the 15th November by this plant.
3. This book will have read by the end of the term by the student.