Света Силантьева

Задачи по макроекономике

1)Попит і пропозиція на грошовому ринку дорівнюють відповідно 226 і 200 грн. ; rr = 0,2; сr = 0,3. На яку величину потрібно початково збільшити грошову базу, щоб урівноважити грошовий ринок без зміни відсоткової ставки?

2)У базовому році ВВП дорівнював 500 млн грн. , в аналізованому році дефлятор ВВП склав 120, а приріст реального ВВП – 5 %. Чому дорівнює номінальний ВВП в аналізованому році?

Алексей Анашкин

1. Не поняла условие (язык). 2. По догадке.
В базовом году номинальный равен реальному и равен 500.

Дефлятор= Номин. /Реальн. Номинальный= Реальный*Дефлятор. Номинальный в анализируемом году=500*1,05*1,2=630.

Александр Паничкин

Тут как-то по-русски люди больше понимают....

Сергей

mm=(1+cr)/(rr+cr)=(1+0.3)/(0.2+0.3)=2.6 ;;;; Ms=Ms-Md=226-200=26 грн ;;;;;H=Ms/mm=26/2.6= +10 грн