Кристина Михайлова

Чи можна поступити на бюджет якщо раніше було відраховано з ВНЗ?

Доброго дня!

Чи можу я після того як мене відрахували або я забрав документи сам знову поступити на державний <бюджет - прим. ред>(до того навчався на державному <бюджеті - прим. ред>)

Відповідно до ст. 4 закону України "Про вищу освіту": "Громадяни України мають право безоплатно здобувати вищу освіту в державних і комунальних вищих навчальних закладах на конкурсній основі в межах стандартів вищої освіти, якщо певний освітньо-кваліфікаційний рівень громадянин здобуває вперше. Вони вільні у виборі форми здобуття вищої освіти, вищого навчального закладу, напряму підготовки і спеціальності".

Таким чином, оскільки, Ви внаслідок відрахування чи добровільної відмови від одержання вищої освіти не скористувались своїм правом здобути певний освітньо-кваліфікаційний рівень вперше, Вас не можуть позбавити права отримати вищу освіту за кошти державного бюджету. Хотів уточнити, це правда, і я можу поступати на бюджет? Чи можна поступити на бюджет якщо раніше було відраховано з ВНЗ? Хотів уточнити, це правда, і я можу знову поступити на бюджет, так як я не здобув освіту, і не скористався своєю спробою. Чи може я щось не правильно зрозумів.

Кирилл Григорьев

Обратитесь на сайты Украины.

Ви

Это Вам в Киев надо писать.
Мову не разумею.