Виктор

помогите перевести на украинский язык. Буду очень благодарен!

Дата: / /

Отправляющее агентство: ………………………

Имя туриста:…………………………………… …

Уважаемый путешественник,

В связи c нашим постоянным стремлением
поддерживать и улучшать качество
обслуживания, мы любезно просим Вас уделить несколько минут и поделиться своим мнением о
полученных услугах, ответив на вопросы в анкете.
Ваши замечания и предложения
очень важны для нас. Заранее благодарим!

Город: BUENOS AIRESHotel: …………………………………………… превосходный очень хороший Хорошо обычный плохойТрансфер превосходный очень хороший Хорошо обычный плохойЭкскурсии превосходный очень хороший Хорошо обычный плохой

Предложения или комментарии:
Благодарим Вас за уделенное время и сотрудничество с нами.

Если Вы хотите, чтобы мы связались с Вами по поводу Ваших комментариев,
пожалуйста, оставьте адрес Вашей электронной почты или свяжитесь с нами по aдресу: Мы искрене надеемся, что поездка по Аргентина доставила
Вам незабываемое удовольствие и мы будем
рады видеть Вас снова! Подпись туриста: ……………………………………………………………

Email:
…………………………………………………………………………..

На
Наталья

Дата: / / Вiдправляюче агентство: ………………………Iм'я туриста:……………………………… … … …Шановний мандрiвник, У зв'язку з нашим постiйним прагненням пiдтримувати та покращувати якiсть обслуговування, ми люб'язно просимо Вас придiлити кiлька хвилин та подiлитися своєю думкою щодо наданих послуг, вiдповiдаючi на питання в анкетi.
Вашi зауваження та пропозицiї дуже важливi для нас. Наперед дякуємо! Мiсто: BUENOS AIRES Hotel: ……………………………………………чудовий дуже хороший Добре звичайний поганийТрансфер чудовий дуже хороший Добре звичайний поганий Екскурсії чудовi дуже хорошi Добре звичайнi поганi Пропозицiї та коментарі: Дякуємо за видiлений час та спiвробiтництво з нами. Якщо Ви бажаєте, щоб ми зв'язалися з Вами з приводу Ваших коментарiв, будь ласка, залиште адресу Вашої електронної пошти або зв'яжіться з нами за aдресою: Ми щиро сподiваємося, що подорож до Аргентини принесла Вам незбагненне задоволення i ми будемо радi бачити Вас знову! Подпис туриста: ……………………………………………………………Email: