Галина *****

Чи можна носити оселедець (також чуб) звичайним людам зараз?

У давнії Запоржській січі (та на іншій території козаків) це дозволялося лише гідним козакам.. . Ось мене цікавить, поширюються ці правила на сьогоднішній день.. .
(питання відноситься для тих, кто розуміється на українській національності)

Светлана Царева

цікаве запитання. Часи змінюються, нехай носять чоловікм того чуба і стають гідними людьми.

Ан
Анютка

Когда забывают обычаи своего народа, нация умирает. Сейчас оселедец носят и бандеровцы. Гидными их никак нельзя назвать.