Наталья Маковецкая

Помогите, пожалуйста, физика 10 класс, задача на контрольную работу)))

Рухи двох фвтомобілів описуються рівняннями: x1=15t+ t(в квадрате) і x2=8t
Визначте де і коли вони зустрінуться, відстань між автомобілями через 15 сек. після початку руху. Розв'яжіть задачу аналітично і графічно.

Ольга

Господи!!!

Светлана

Ну помогут тебе сейчас, а дальше в жизни как оно будет? Учись сама, развивайся в преодолении трудностей. Иначе - швах. Дурочкой останешься