Валентина

помогите решить задачу Excel

Задача: Ви працюєте старшим менеджером фінансового відділу будывельної "НАДРА БАНКУ". Вкладник поклав 3 року назад 5000 грн. у Ваш банк, що віплачує відсотки по ставці j=8%. Рік тому він поклав ще 2000 грн. , а через 3 роки 6 місяців після цього планував зняти з рахугку 3500 грн. Ще через 6 місяців він бажає покласти на свій рахунок таку суму, щоб ще через рік на рахунку було 10000 грн. Яку сумму він повинен покласти на свій рахунок востаннє?

Rinan Halabiya

И вопрос по-русски задан, и Excel - тоже не на мове глаголет.
А в чем надо помочь-то? Перевести условие на русский?