Dmitri Kulakov

Как на английском будет: Я смотрю ты любитель сериалов. В свое оправдание хочу сказать, я не смотрела "grays anatomy".

Jamal Bro

It looks like you're big TV-shows fan. I'm excusing myself by saying I did not watch "grays anatomy".

Kalisa Joldubaeva

I see you're a fan of TV shows . In my defense, I want to say, I didn't watch "grays anatomy".