Dina Goron

Ну що, шановні співвітчизники, Вас вже радує відключення світла? А, українці?І Ви знову за цю владу?

Ви будете голосувати за тих, хто не розмовляв а розпочав АТО? Бо із-за цієї війни ж немає ні людей, ні вугілля? Чи Вам головне, що Путін-лалала? Люди, Ви показилися!!! Яценюк на другому місті!!!Вас мало грабували????

Сергей Павлов

Ща они будут писать, что ты агент кремля и путинский раб

Максим Афанасьев

- этот проект для русскоязычных...

Ксюшка Лукичева

Моя твоя не панимай.
тут не цензор, бабушка.

ОК
Оксана Кляницкая

у нас нема відключення світла
а рейтинги рисуют для зомбирования людей

Юлия Корниенко

ха-ха-ха) ) хороший троль - но не зачет

Дима Килигин

парсултангом не владеем-с

Анастасия Кузова

ты на русскоязычном сайте находишься, пиши по русски животное

Кирилл Отдельнов

Переводчика в студию!

Юлия Богомолова

Ти бажало сказати "ГА, українці!" ,а сказало по кацапське назад у кремльовську школу кдб.

Полина

лайно пишеш!!!! де в тебе світло вимикають!! ! І ти хоч розуміеш своїм деградованим мозком що верзеш? ! а якщо і вимикають то для того щоб для сходу зекономити, бо якраз через брак вугілля в них і світла бракуе!! ! чи ви не розумієте що путін не спинився б на донбасі ! чи ваша хата скраю!!!

Alexandr Yakovlev

тебе отключило не свет а мозги и это печально, ну скажи только честно но так между нами много за срач против Украины платят, тебе хоть на сухари хватает, а то скоро с новыми санкциями придется только их и жевать как там " сухарики из семги и брынзы" ведь о ней можно только теперь в сухариках мечтать))))) ) Иди лучше поучи Пушкина иначе в школе протирать штанишки не солидно!

Ольга Янукевич

ты чё,Тарзан. Слыш, панове кличит, пора навоз убирать. Какого здесь завис.