Наталья Веснина

Не могу оплатить покупку на ebay через PayPal.

Выходит: This payment cannot be completed and your account has not been charged. Please contact your merchant for more information.Return to merchant and try a different payment method

We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the merchant's website and try using a different payment method (if available). А другого способа оплаты на сайте нет.

Киселев

Я бы от такого продавца убегал бы побыстрей. Похоже аккаунт продавца заблокирован платежной системой