Дмитрий Струнков

Задача по экономике предприятия

Підприємець
В. В. Іванов має власне невелике підприємство, що надає послуги з ремонту
житлових приміщень (квартир) , офісів. На фірмі працює 20 робітників високої
кваліфікації. Вартість матеріальних активів (основного й обігового капіталів) –
263 000 грн. Поточні зобов'язання у вигляді кредиторської заборгованості – 90
000 грн. Річний валовий дохід підприємця 480 000 грн. На поточному рахунку
В. В. Іванова накопичено 120 000 грн. , а також цінних паперів на загальну суму
150 000 грн. Підприємець має зобов'язання некомерційного характеру (нерухомість
під заставою) на суму 42 000 грн.

З метою
подальшого розвитку бізнесу виникла ідея залучити до участі в підприємницькій
діяльності ще одного партнера з певним стартовим капіталом. Новий партнер
погодився вкласти в справу власна капітал у розмірі 70 000 грн.

З'ясувати:

а)
Яку
організаційно-правову форму господарчого товариства (з повною або обмеженою
відповідальністю) краще вибрати двом партнерам по комерційній діяльності?

б)
Яка можлива сума
підприємницького ризику кожного з учасників залежно від обраної
організаційно-правової форми господарчого товариства?

в)
Яку максимальну
суму збитків понесе підприємець В. В. Іванов у випадку виникнення пожежі,
затоплення або виходу з ладу комунікаційної системи з вини працівників фірми?

Алеся Кабаева

Лучше бы Вы еще это нам на армянском языке написали. Еще "понятнее" было бы...