Далер Меликов

Біологія 10 клас Лабораторна робота

Короче вправа 3
Визначте вміст аденінових, тимінових, гуанінових нуклеотидів у фрагменті ДНК, якщо в ньому знайдено 950 цитрозинових нуклеотидів, що становить 20% від загальної кількості нуклеотидів у даному фрагменті ДНК.

ДЛЯ РФ.

Короче упражнение 3

Определите содержание адениновых, тиминовых, гуаниновых нуклеотидов в фрагменте ДНК, если в нем найдено 950 цитрозинових нуклеотидов, составляет 20% от общего количества нуклеотидов в данном фрагменте ДНК.

Мария Руденко

А=Т Г=Ц, следовательно гуаниновых тоже 950.
1900 Г+Ц=40%. Дальше сам считай