Анна Сергеева

Яке твердження є правильним? Пожалуйста, побыстрее. Очень нужно)))

1) середньовічна людина була непосидючою;
2) за роки Середньовіччя кількість населення Європи зменшилася;

3) Велике переселення народів не змінило етнічного складу Європи;

4) внутрішня колонізація призвела до занепаду ремесел у Західній Європі.

Руслан Выгодин

2. Чума "Черная Смерть" 1346-1353 годов унесла много жизней. Население Европы сократилось на треть. Поэтому правильным будет пункт 2.

Владимир Иванов

1 - похоже на правду.